Lotten Rönquist

Lotten Rönquist
Lotten Rönquist
Lotten Rönquist
Lotten Rönquist
Lotten Rönquist
Lotten Rönquist

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

LOTTEN RÖNQUIST (1864-1912): Gårdsexteriör med flicka och höns, signerad och daterad Lotten Rönquist 87, olja på duk, ca 47,5x59 cm

603252

2019-01-23