Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKIN, VAS, PENNFAT, delvis tenn, 1900-talets början, jugend, skrinet märkt NS, pennställ O.Ahlberg, skirnets höjd ca 5,5, 16x12,5 cm, vasens höjd ca 22 cm
Slitage, nyckel saknas, bucklor
603261
2019-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här