Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
SPELAUTOMAT, myntspel, omkring 1900-talets mitt, brickmärkt: "The National Cash Register co, Dayton, Ohio, USA", ca 65x46,5 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
603266
2019-01-07