Spelautomat

Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

SPELAUTOMAT, myntspel, omkring 1900-talets mitt, brickmärkt: "The National Cash Register co, Dayton, Ohio, USA", ca 65x46,5 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

603266

2019-01-07