Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRUKTBESTICK, 12 dlr, jugend, 1900-talets första hälft, förgylldablad, handtag i silver, längd ca 14,5-16,5 cm, i etui
Slitage
603267
2019-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här