Fruktbestick

Fruktbestick
Fruktbestick
Fruktbestick
Fruktbestick
Fruktbestick
Fruktbestick

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRUKTBESTICK, 12 dlr, jugend, 1900-talets första hälft, förgylldablad, handtag i silver, längd ca 14,5-16,5 cm, i etui

Slitage

603267

2019-01-01