Upplägningbestick

Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick
Upplägningbestick

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UPPLÄGNINGSBESTICK, 8 dlr, delvis silver, 1900-tal, längd ca 19,5-35 cm

Slitage, bucklor

603270

2019-01-01