Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "På perrongen 1970-72", signerad Staffan Hallström samt med blindstämpel, akvarell/blandteknik på papper, bladmått ca 27x35 cm

Oramad

603275

2019-01-22