Golvlampa
Valmis
2019-01-06
603286
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, foten märkt NS, delvis svartmålad, höjd ca 174 cm
Senare bemålning, senare glaskupa, smärre bucklor, sockel (intill kupa) med smärre färgbortfall