Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Micado", sidobord / lampbord, Tingströms, 1960-tal, ek, höjd 50 cm, 59x44,5 cm, brännmärkt
Bruksslitage, repor
603295
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här