Bord design Sven Engström & Gunnar Myrstrand

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Micado", sidobord / lampbord, Tingströms, 1960-tal, ek, höjd 50 cm, 59x44,5 cm, brännmärkt

Bruksslitage, repor

603295

2019-01-04