Firma Svenskt tenn

Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn
Firma Svenskt tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FIRMA SVENSKT TENN, 2 dlr, tenn, vas och brevkniv, vasen 1932, höjd 8 cm, brevkniv i form av krokodil, längd ca 23 cm, TOILETTSPEGEL i tenn medföljer diameter 15 cm

Zustandsbeschreibung

Vas med bucklor, slitage

603312

2019-01-01