Staffan Hallström Stockholm

Staffan Hallström Stockholm
Staffan Hallström Stockholm

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar - Birger Jarlsgatan, signerad och daterad Staffan Hallström och Hans André, provtryck, färgoffset, bildmått ca 35x42,5 cm

Oramad, reva i marginalen

603318

2019-01-22