Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
TALLRIKAR, 12 st., fajans, Frankrike, 1900-tal, rokokostil, konturerad kant, polykrom dekor, diameter ca 23 cm
Nagg, en med lagning
603330
2019-01-04