Klädskåp

Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-tal, Kina, invändigt med klädstång,
2 lådor, betsat lövträ, höjd ca 180, 45x52 cm

Slitage, mindre skador/lagningar

603337

2018-12-31