Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-tal, Kina, invändigt med klädstång,
2 lådor, betsat lövträ, höjd ca 180, 45x52 cm
Slitage, mindre skador/lagningar
603337
2018-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här