Gino Severini gouache
Klubbat för:
190 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
GINO SEVERINI (1883-1966): Stilleben med fruktskål och blåsinstrument, signerad G Severini, gouache på kartong, ca 32x21,5 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
Examinerad ur ram
603344
2019-01-05