Enrico Prampolini akvarell

Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ENRICO PRAMPOLINI (Italien, 1894-1956): Komposition, signerad Prampolini -41, akvarell, ca 11,5 x 18,5 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

603346

2019-01-04