Curt Clemens oljemplning

Curt Clemens oljemplning
Curt Clemens oljemplning
Curt Clemens oljemplning
Curt Clemens oljemplning
Curt Clemens oljemplning
Curt Clemens oljemplning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Kvinnofigur parklandskap, signerad och daterad Clemens 1943, olja på duk, ca 72x82 cm

Dukskador/ tryckmärken

603350

2018-12-31