Konsolbord empire
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KONSOLBORD, empire, 1800-talets första hälft, förgylld, delvis skuren dekor, skiva i sten, ben i form av ymnighetshorn, höjd ca 79, 68x32 cm
Renoverat, kompletterad sockel, lagningar, senare skiva
603372
2019-01-20