Konsolbord empire

Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD, empire, 1800-talets första hälft, förgylld, delvis skuren dekor, skiva i sten, ben i form av ymnighetshorn, höjd ca 79, 68x32 cm

Renoverat, kompletterad sockel, lagningar, senare skiva

603372

2019-01-20