Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, skuren dekor, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, fleuroner saknas, lagningar
603373
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här