Stolar sengustaviansk

Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, skuren dekor, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, fleuroner saknas, lagningar

603373

2019-01-20