Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL, 1800-tal, Louis XVI stil, skuren dekor, valnöt, hjultrissor i mässing, höjd ca 41 cm

Maskstungen, slitage

603375

2019-01-20