Nicolas Lancret vikskärm

Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm
Nicolas Lancret vikskärm

Såld för:

24 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

NICOLAS LANCRET hans art, fransk skola 1800-tal
Pastorala landskap med figurstaffage - avdelningsskärm i 4 delar, olja på duk, vardera 170,5x64 cm

en med rava, tryckmärken, retuscher, lagningar

603377

2019-01-13