Nicolas Lancret vikskärm
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
NICOLAS LANCRET hans art, fransk skola 1800-tal
Pastorala landskap med figurstaffage - avdelningsskärm i 4 delar, olja på duk, vardera 170,5x64 cm
en med rava, tryckmärken, retuscher, lagningar
603377
2019-01-13