Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL MED TRYMÅ, sent 1800-tal, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, spegelns mått ca 205x74, bordets mått 45, 90x44 cm

Slitage, fläckar

603378

2019-01-13