Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL MED TRYMÅ, sent 1800-tal, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, spegelns mått ca 205x74, bordets mått 45, 90x44 cm
Slitage, fläckar
603378
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här