Chareles Edward Holloway akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES EDWARD HOLLOWAY (1838-1897): "The Old Faleon...", signerad CE Holloway -85, akvarell, ca 67x104 cm

603389

2019-01-04