John Rose Miles oljemålning

John Rose Miles oljemålning
John Rose Miles oljemålning
John Rose Miles oljemålning
John Rose Miles oljemålning
John Rose Miles oljemålning
John Rose Miles oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHN ROSE MILES (1844-1916): "Morning, Whitby Harbour", signerad JR Miles, olja på duk, ca 61x92 cm

603390

2019-01-04