Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGE STANFIELD WALTERS (1838-1924): Hamnmotiv med räktrålare, signerad GS Walters, olja på duk, ca 29x20 cm
Krackeeringar
603394
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här