George Stanfield Walters oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

GEORGE STANFIELD WALTERS (1838-1924): Hamnmotiv med räktrålare, signerad GS Walters, olja på duk, ca 29x20 cm

Krackeeringar

603394

2019-01-04