Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Mina modeller", signerad Zorn samt i plåten, 1916, etsning, ca 19,5x14,5 cm
LITTERATUR: Asplund 273, Hjert & Hjert 277, ZG 273
Ej examinerad ur ram, gulnad
603402
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här