Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CASSONE, 16/1700-tal, valnöt, front med skuren dekor, höjd ca 62, 163x54 cm
Slitage och skador, maskstungen, kompletterat bakstycke och gånggärn, delar saknas, lösa delar medföljer
603409
2019-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här