Cassone

Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CASSONE, 16/1700-tal, valnöt, front med skuren dekor, höjd ca 62, 163x54 cm

Slitage och skador, maskstungen, kompletterat bakstycke och gånggärn, delar saknas, lösa delar medföljer

603409

2019-01-01