Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
IVAR AROSENIUS (1878-1909): "En ängel", monogramsignerad och daterad signerad IA -07, teckning, bildmått ca 12x15 cm
Zustandsbeschreibung
603412
2019-01-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner