Toiletteutensilier silver

Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver
Toiletteutensilier silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEUTENSILIER, 5 delar., silver och glas, 1900-talets början, graverade med monogram SM under krona, av varierande tillverkare, längd ca 7-23 cm

Smärre slitage, nagg

603414

2019-01-04