Risto Suomi

Risto Suomi
Risto Suomi
Risto Suomi
Risto Suomi
Risto Suomi
Risto Suomi

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 EUR

RISTO SUOMI (1951-) "Suite", signerad samt daterad 1984-85, olja på duk, 178x150 cm

Utställning: Biennalen i Sao Paulo 1985

603417

2019-01-15