Klubbat för:
Osåld
Utropspris
600 EUR
KARLO JANHUNEN (1968-2004) "Fursten", a tergo signerad samt daterad 1988, a tergo målning, blandteknik på pannå, 116x180 cm
603418
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här