Karlo Janhunen

Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen
Karlo Janhunen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

600 EUR

KARLO JANHUNEN (1968-2004) "Fursten", a tergo signerad samt daterad 1988, a tergo målning, blandteknik på pannå, 116x180 cm

603418

2019-01-15