Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kyrkointeriör signerad samt daterad 1870, olja på pappannå, 25x35 cm

603422

2019-01-15