Pär Siegård oljemålning

Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Sakralt motiv, signerad Pär Siegård, olja på duk, ca 42x60 cm

603429

2019-01-14