Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Sakralt motiv, signerad Pär Siegård, olja på duk, ca 42x60 cm
603429
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här