Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): "Eken, Väderön", olja på pannå, monogramsignerad, ca 34x41 cm
603430
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här