Mollie Faustman oljemålning

Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): "Eken, Väderön", olja på pannå, monogramsignerad, ca 34x41 cm

603430

2019-01-14