Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): "Eken, Väderön", olja på pannå, monogramsignerad, ca 34x41 cm
Zustandsbeschreibung
603430
2019-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner