Aftonväska portmonnä dosa

Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa
Aftonväska portmonnä dosa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFTONVÄSKA, PORTMONNÄ, DOSA, 3 delar, delvis silver, 1800-talets slut, ca längd ca 8-17 cm

Skador

603435

2019-01-04