Eldstål Asien

Eldstål Asien
Eldstål Asien
Eldstål Asien
Eldstål Asien
Eldstål Asien
Eldstål Asien
Eldstål Asien
Eldstål Asien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELDSTÅL, mässing, stål och läder, Asien, 1900-talets början, längd ca 8,5 cm

Slitage

603443

2019-01-04