Bordsarmatur mässing

Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

BORDSARMATUR, mässing, 1970-tal, dekor i form av tupp, på kvadratisk fotplatta, höjd inkl. skärm ca 55 cm

Smärre slitage, skärmen med smärre fläckar

603444

2019-01-04