Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
BORDSARMATUR, mässing, 1970-tal, dekor i form av tupp, på kvadratisk fotplatta, höjd inkl. skärm ca 55 cm
Smärre slitage, skärmen med smärre fläckar
603444
2019-01-04