Tändsticksaskar
Closed
2019-01-04
603448
| Sold for | 6 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
TÄNDSTICKSASKAR, 20 st., silver, mestadels England, totalvikt ca 540 g
Slitage, smärre skador, delvis med gravyr