Tändsticksaskar

Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TÄNDSTICKSASKAR, 20 st., silver, mestadels England, totalvikt ca 540 g

Slitage, smärre skador, delvis med gravyr

603448

2019-01-04