Waldemar Bernhard träsnitt Skåne
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅNE I TRÄSNITT AV WALDEMAR BERNHARD, Kulturhistoriskt bildverk i 80 originalträsnitt av Waldemar Bernhard, Lund, Sundquist & Emond, numrerad upplaga, detta är nr 160
Slitage, fläckar förekommer
603450
2019-01-01