Waldemar Bernhard träsnitt Skåne

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅNE I TRÄSNITT AV WALDEMAR BERNHARD, Kulturhistoriskt bildverk i 80 originalträsnitt av Waldemar Bernhard, Lund, Sundquist & Emond, numrerad upplaga, detta är nr 160

Slitage, fläckar förekommer

603450

2019-01-01