Tändsticksaskar

Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar
Tändsticksaskar

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TÄNDSTICKSASKAR, 26 st., silver, mestadels England, totalvikt ca 520 g

Slitage, smärre skador, delvis med gravyr

603451

2019-01-04