Jiri Kolar färgoffset/collage
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JIRI KOLAR (Tjeckien, 1914-2002): Venus efter Botticelli, (Hommage aux Prix Nobel), 1976, signerad Jiri Kolar, 77/100, färgoffset/collage, ca 68x27 cm
Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.
603464
2019-01-05