Jiri Kolar färgoffset/collage

Jiri Kolar färgoffset/collage
Jiri Kolar färgoffset/collage
Jiri Kolar färgoffset/collage
Jiri Kolar färgoffset/collage
Jiri Kolar färgoffset/collage
Jiri Kolar färgoffset/collage

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRI KOLAR (Tjeckien, 1914-2002): Venus efter Botticelli, (Hommage aux Prix Nobel), 1976, signerad Jiri Kolar, 77/100, färgoffset/collage, ca 68x27 cm

Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.

603464

2019-01-05