Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, förgyllt och bemålad, 1800-talets första hälft, Karl Johan, krönet med dekor av lyra, ca 67x37 cm
Lagningar, skador, senare bemålning
603470
2019-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här