Taburett 1700-tal gustaviansk
2019-01-05
603471
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TABURETT, bronserad, 1700-talets slut, gustaviansk, skuren dekor av bandfläta samt fleuroner, kannelerade ben, sitthöjd ca 42, 41x39 cm
Slitage, färgbortfall, klädseln med fläckar