Antoni Tapies

Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Empreintes de pied, 1972, signerad och numrerad Tapies 66/75, färgakvatint, sand, bladmått ca 90x63 cm

603472

2019-01-03