Askar och dosor

Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor
Askar och dosor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKAR, DOSOR, 11 st., 1900-tal, mässing och nysilver

Slitage, smärre skador

603474

2019-01-04